Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажуэться сайт
- Може вiдображатися не весь контент
UK

Без назви

Рік

Рейтинг

6.8 6.8

Країна

США

У ролях

Адам Голдберг, Марлі Шелтон, Ейон Бейлі, Вінні Джонс, Зак Орт, Марселіна А. Хуго, Майкл Панс, Світлана Єфремова, Люсі Панк, Птолемей Слом

Вік

16+

Тривалість

01г 36хв

Без назви дивитися онлайн

Світ сучасного мистецтва настільки безмежний, що назви творів в ньому часто придумати досить складно. Почуття, що виникли у героїв фільму, деякі назвали б любов'ю, але таке визначення занадто несучасну для цих яскравих представників новаторського жанру. Він (Голдберг) - похмурий нью-йоркський авангардний композитор, який пише 'музику' в стилі 'нойз' і пообіцяв у разі відсутності визнання звести рахунки з життям. Вона (Шелтон) - сексуальна і ефектна галеристка з Челсі, покровительствующая самому радикальному мистецтву. Еротичне тяжіння цієї парочки може здатися вельми сумнівним, але вони зустрілися і, всупереч усьому, віддалися низинній пристрасті на вівтарі високого мистецтва!

Акторський склад

Цей сайт використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувацький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг.

Умови користувацької угоди