Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажуэться сайт
- Може вiдображатися не весь контент
UK

13 гріхів

Рік

Рейтинг

6.5 6.3 6.5

Країна

США

У ролях

Марк Веббер, Девон Грай, Рутина Уеслі, Рон Перлман, Прюітт Тейлор Вінс, Том Бауер, Клайд Джонс, Річі Монтгомері, Денін Тайлер, Грег Пірсон

Вік

16+

Тривалість

01г 28хв

13 гріхів дивитися онлайн

Елліот Бріндлі - розумний лагідний співробітник служби соціального забезпечення, потопаючий в боргах. Але все змінюється, коли лунає телефонний дзвінок. На тому кінці дроту йому повідомляють, що він стає учасником тв-шоу. Умови прості - виконати 13 завдань, якими б дивними вони не були; приз - гроші, які накопичуються з кожним виконаним завданням. Відмова від виконання або провал завдання веде до обнулення банку. Гроші можна забрати тільки виконавши всі 13 завдань ведучого. Елліот слід першим інструкцій і з легкістю з'їдає спійману муху. На його рахунку з'являються перші легкі гроші. Елліот хоче, але не може припинити гру, щоб не втратити 'зароблене', хоча завдання стають більш витонченими і небезпечними, а точка неповернення ось-ось буде пройдена.

Акторський склад

Цей сайт використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувацький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг.

Умови користувацької угоди