Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажуэться сайт
- Може вiдображатися не весь контент
UK

володіння 18

Рік

Рейтинг

4.2 4.5 4.2

Країна

Росія

У ролях

Марія Фоміна, Дмитро Єндальцев, Сергій Холмогоров, Дмитро Гудочкін, Борис Полунін, Вікторія Райкова, Віктор Соловйов, Сергій Колешня, Юрій Філатов, Олена Горіна

Вік

16+

Тривалість

01г 30хв

володіння 18 дивитися онлайн

Бузкові Пагорби, Володіння 18 - адреса звичайної багатоповерхівки на околиці міста. Скоро тут буде новий квітучий мікрорайон, але поки навколо панує незаймане запустіння. Зараз ціни на квартири в цьому будинку так заманливо низькі ... І продають їх, виявляється, тільки за спеціальною благодійній програмі інвесторів! Коли ще небагатим молодятам Світі і Максиму випаде такий дивовижний шанс переїхати з крихітної комуналки в власну простору квартиру? .. Але незабаром після новосілля вони починають розуміти, що з новим будинком щось не так. Дивні сусіди, з якими молодятам ніяк не вдається поговорити, сторож, що більше нагадує наглядача в концтаборі, кошмарні сни і бачення, які зовсім не схожі на гру уяви ... Але найжахливіше - гості, які відвідують їх після переїзду ... Гості-примари , що розповідають про те, якою страшною смертю вони померли в цьому будинку. Чи вдасться Світі і Максиму вибратися живими з диявольською пастки або вже занадто пізно?

Акторський склад

Цей сайт використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувацький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг.

Умови користувацької угоди