Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажуэться сайт
- Може вiдображатися не весь контент
UK

Коробка

Рік

Рейтинг

6.9 6.0 6.9

Країна

Росія

У ролях

Сергій Романович, Стася Милославська, Георгій Соскін, Кирило Дегтяр, Євгенія Дмитрієва, Степан Тавризян, Сослан Засєєв, Руслан Нігматулін, Ульві Вердієв, Сергій Подольний

Вік

12+

Тривалість

01г 17хв

Коробка дивитися онлайн

Костя, Серж, Мел і Танцюрист - кращі друзі. Вони молоді і захоплені вуличним футболом. Найкрутіший з них Костя. Його дівчина Настя вважає, що він повинен спробувати себе в професійній футбольній команді, але для Кістки вуличний футбол - це його життя, а футбольна коробка - другий дім, де грають тільки друзі, тільки свої. Одного разу команда Кістки стикається на коробці з чужої компанією на чолі з Даміром, професійним футболістом. Аби не допустити ділити коробку, вони влаштовують жорсткий безкомпромісний турнір, в який поступово втягуються всі жителі району. Ставки ростуть, і на кону вже не тільки коробка. На кону дружба і любов. І шляху назад немає. Тепер це не просто гра, це війна!

Акторський склад

Цей сайт використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувацький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг.

Умови користувацької угоди