Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажуэться сайт
- Може вiдображатися не весь контент
UK

чужі

Рік

Рейтинг

1.0 1.0

Країна

Росія, США

Жанр

Драми

У ролях

Скарлетт Макалістер, Віктор Бичков, Кетлін Гаті, Олексій Полуян, Артем Федотов, Сергій Смирнов, Олександр Давидов, Євген Коляндінцев, Юрій Яфаев, Денис Нагретдінов

Вік

16+

Тривалість

01г 40хв

чужі дивитися онлайн

Дія картини відбувається в наші дні в зоні внутрінаціонального конфлікту. У гарячу точку прибуває група американських лікарів з благодійною місією. Однак доля готує їм такі випробування, коли доведеться ризикувати не тільки своєю кар'єрою ... Як з лікаря і люблячого чоловіка перетворитися в шаленого вбивцю? На які вчинки штовхає власну самотність? Як протиприродна зв'язок може стати нормою? Зіткнення культур. Конфлікт традицій і сучасної моралі. Страх і осуд, зрада і байдужість, ревнощі і жорстокість. Герої фільму відображають сутність, настрій того суспільства, представниками якого вони є. Прищепити чужому світу свою мораль? Завдання не з легких, тому що «своєї» моралі не буває, мораль - вона одна для всіх.

Акторський склад

Цей сайт використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувацький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг.

Умови користувацької угоди