Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажуэться сайт
- Може вiдображатися не весь контент
UK

казус Кукоцкого

Рік

Рейтинг

7.3 6.8 7.3

Країна

Росія

Жанр

Драми

У ролях

Армен Джигарханян, Чулпан Хаматова, Максим Коновалов, Юрій Цурило, Борис Клюєв, Олена Дробишева, Ілля Любимов, Наталя Tetenova, Артем Смола, Марія Кузнєцова, Олена Супрун, Денис Шевченко, Карен Бадагов, Марина Богомолова

Вік

16+

Тривалість

02г 48хв

казус Кукоцкого дивитися онлайн

«Казус Кукоцкого» - історія, стикається глядача обличчям до обличчя з правдою людських відносин і долею країни. Дія сюжету розгортається в середині і в другій половині ХХ століття, і охоплює практично всі суспільно важливі події цього періоду: кримінальну відповідальність за аборти, розгром генетики, «лисенківщиною», арешти і табори, похорон Сталіна, хрущовську відлигу, ейфорійні шістдесяті, життя столичної богеми і джаз. Головний герой фільму - потомствений хірург Павло Олексійович Кукоцкий. Один з найзнаменитіших гінекологів свого часу, Кукоцкий розробив велику програму по боротьбі з кримінальними абортами й домагався скасування постанови 1936 року про заборону абортів.

Акторський склад

Цей сайт використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувацький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг.

Умови користувацької угоди