Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажуэться сайт
- Може вiдображатися не весь контент
UK

очі

Рік

Рейтинг

5.3 5.3

Країна

Росія

У ролях

Сергій Стаблов, Інга Ільм, Світлана Крючкова, Клара Лучко, Леонід Кулагін, Галина Петрова, Володимир Привалов, Игорь Донченко, Максим Бумимиров, Євген Бубер

Вік

12+

Тривалість

01г 17хв

очі дивитися онлайн

Хокейна травма - шайба влучила прямо в око - привела симпатичного молодого хокеїста в медичний очної центр. У палаті, в яку він потрапив, існує закон - дівчисько, яка знаходиться в такій же палаті, на тому ж місці, але поверхом вище, повинна бути з ним. Надіславши законодавців з їх законами спочатку, наш герой випадково побачив в холі центру свою обраницю, нічого не що бачить, але таку красиву і чарівну, що зрозумів: він побачив свою мрію, любов, а може і життя. Його виписують, їй має бути серйозна операція. Нервовий шок від неможливості бути поруч з коханою був настільки сильний, що мозок наказує йому бути сліпим. Але вони хочуть бачити! Вона - тому, що любить життя, він - тому що любить більше життя. Вони просто повинні, зобов'язані бачити світло і один одного!

Акторський склад

Цей сайт використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувацький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг.

Умови користувацької угоди