Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажуэться сайт
- Може вiдображатися не весь контент
UK

Посилка з Марса

Рік

Рейтинг

6.2 5.3 6.2

Країна

Росія

У ролях

Олександр Балевий, Тетяна Лютаєва, Федір Добронравов, Марія Миронова, Аліса Гребенщикова, Олександр Самойленко, Геннадій Назаров, Юрій Думчев, Олексій Зав'ялов, Костя Домнин

Вік

12+

Тривалість

02г 04хв

Посилка з Марса дивитися онлайн

Напередодні Нового року. Кілька годин до бою курантів. Величезний мегаполіс - Москва в очікуванні головної події. Це фон, драматургічний, емоційний, загострює і створює ситуації, які в звичайні дні згладжуються, нівелюються. Але з наближенням заповітної години, казкової новорічної ночі все раптом змінюється, на якусь мить до нас приходить казка. Як і належить Новорічної ночі, вона буде вночі чудес. В якомусь сенсі чудеса відбуваються і з нашими героями фільму. Самі того не підозрюючи, вони опиняються в колі подій, які за одну ніч змінять їхнє життя. Респектабельна, що володіє декількома нічними клубами, бізнес-леді - Наталія і простий актор Саша, який підробляє Дідом Морозом на дитячих домашніх ялинках, зустрічаються в її заміському будинку. В їх відносини міцно вплітається син Наталії - Микита. Саме він, повний від щастя того, що у нього, нарешті, з'явився тато, буде тим вузликом, який зв'яже долі героїв міцно і надовго.

Акторський склад

Цей сайт використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувацький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг.

Умови користувацької угоди