Facebook Pixel
Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент
uk

  Голлівудський каскадер отримує травму після невдалого трюку й потрапляє до лос-анджелеського шпиталю. Він у відчаї, бо до одного лиха, як воно часто буває, липне інше, ім’я якому – нещасливе кохання. Героя, на ім'я Рой – від цього, майже смертельного, відчаю – рятує дівчинка, якій він, зважаючи на деякі обставини та плани, розповідає свою чудернацьку казку з продовженням. Реальність і вигадка, історичні персонажі та міфічні герої, характери яких списані з «мешканців» клініки, бувальщина й фантазія дивовижно переплітаються у цих позамежних історіях.

  Субтитри:
  Англійська, Російська
  Дивись на всіх пристроях
  Акторський склад
  Відгуки
  Гість 09.01.2022

  Действительно натуральная фигня. Еще тогда, во время его выхода, пытался искать оправдания тем хвалебным отзывам, что часто его сопровождали, но так и не смог найти. Если хотя бы один раз сможете осилить до конца (что, поверьте, очень тяжело), то второй раз уже однозначно смотреть никто не будет.

  Гість 05.12.2021

  Говорят-старые фильмы другие,хрошие,можно пересматривать и пересматривать..Наверное этот фильм-это не тот случай..Желаю больше в Вашей фильмотеке хорошего кино!