Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажуэться сайт
- Може вiдображатися не весь контент
UK
RU

Острів скарбів

Рік

Рейтинг

8.2 8.4 8.2

Країна

СРСР

Жанр

Пригоди

У ролях

Армен Джигарханян, Юрій Яковлєв, Віктор Андрієнко, Георгій Кишко, Валерій Бессараб, Бориса Вознюка, Євген Паперний, Володимир Задніпровський, Григорій Толчинский, Валерій Чигляєв

Вік

12+

Тривалість

01г 46хв

Острів скарбів дивитися онлайн

1. Серія

2. Серія

У трактир «Адмірал Бенбоу» приходить поселятися новий незвичний мешканець, Біллі Бонс. З його зовнішнього вигляду та досьє у стилі радянського телесеріалу «Сімнадцять миттєвостей весни» зрозуміло, що він — колишній пірат з команди капітана Флінта. У Біллі Бонса манія переслідування, а стан його здоров'я видається дуже слабким — він постійно чхає і п'є ром. В «Адміралі Бенбоу» його зустрічає господар трактиру, юнак Джиммі Гокінс. Біллі Бонс обіцяє платити йому три пенси щомісяця, за те що Джиммі, помітивши чоловіка з дерев'яною ногою, попередить Біллі про нього. З одного із наступних «досьє персонажів» ми дізнаємося, що чоловік з дерев'яною ногою — пірат на ім'я Джон Сільвер, який раніше також служив у команді капітана Флінта.

Акторський склад

Цей сайт використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувацький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг.

Умови користувацької угоди