Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажуэться сайт
- Може вiдображатися не весь контент
UK

Москва-Кассіопея

Рік

Рейтинг

6.8 6.8

Країна

СРСР

У ролях

Володимир Басов мл., Ольга Бітюкова, Анатолій Адоскін, Лев Дуров, Інокентій Смоктуновський, Микола Фигуровский, Василь Меркур'єв, Юрій Медведєв, Петро Меркур'єв, Наталя Фатєєва

Вік

6+

Тривалість

01г 19хв

Москва-Кассіопея дивитися онлайн

Віктор Середа, шкільний авторитет у всьому, що стосується точних наук, розповідає про свій проект польоту до сузір'я Кассіопеї на космічному кораблі «Зоря». Власне, нічого б не сталося, якби раптом не з'явилася якась загадкова особа, яка представила себе як В.О.О., що означає виконуючий особливі обов'язки. Як з'ясувалося, із дітей не старше 14 років набирається команда (шість осіб) для польоту в космос. Чому діти повинні бути молодші 14 років? Та тому, що політ туди й назад для дітей займе більше п'ятдесяти років, а на Землі і то пройдуть сторіччя. І все б ішло за планом, якщо б на кораблі не опинився сьомий учасник – хуліган Федя Лобанов, який туди пробрався потайки.

Акторський склад

Цей сайт використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувацький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг.

Умови користувацької угоди