Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажуэться сайт
- Може вiдображатися не весь контент
UK

злочин

Рік

Рейтинг

6.8 6.8

Країна

Росія

У ролях

Андрій Смоляков, Ігор Костолевський, Дар'я Мороз, Павло Прилучний, Андрій Чернишов, Софія Озерова, Володимир Юматов, Людмила Артем'єва, Валерія Шкірандо, Олена Хмельницька

Вік

16+

Тривалість

15г 07хв

злочин дивитися онлайн

Що може бути легше, ніж вкрасти людину і зажадати за неї гроші у людини, яка їм ціни не знає? Саме так подумали Орделл Роббі з Луї Гара і вирішили викрасти дружину не зовсім сумлінного і чесного забудовника. Великий куш і легкі гроші, як виявилося, зовсім не те, що вони отримали. Чоловік недовго сумував, він був тільки навпаки радий позбутися від дружини, з якою давно хотів розлучитися. А тут така удача, навіть не доведеться ділити майно після розлучення. А годинник цокає, злочинцям потрібні гроші і вони наважуються на досить ризикований крок. Спроба взяти ситуацію під свій контроль призводить до того, що обидві сторони, невдячний чоловік і горе викрадачі, потрапляють в досить цікаве становище.

Акторський склад

Цей сайт використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувацький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг.

Умови користувацької угоди