Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажуэться сайт
- Може вiдображатися не весь контент
UK

Навчаю грі на гітарі

Рік

Рейтинг

7.2 7.2

Країна

Росія

У ролях

Валерій Миколаїв, Андрій Кронглевскій, Яніна Соколова, Нодарі Джанелідзе, Ілля Глинников, Яна Соболевська, Станіслав Боклан, Марія Звонарьова, Аліна Сергєєва, Анжеліка Савченко

Вік

16+

Тривалість

00г 40хв

Навчаю грі на гітарі дивитися онлайн

1. Серія

2. Серія

3. Серія

4. Серія

Головні герої цієї мелодрами пронесли любов через все своє життя. А випробувань на цьому шляху було чимало. Далекі вісімдесяті, гуртожиток медичного університету, вечірні посиденьки з друзями, пісні під гітару. Молодого і безтурботного студента Олега Маркова в покарання за проступок зобов'язали давати уроки гри на гітарі всім бажаючим. На курс записалася відмінниця Марта в безглуздих великих окулярах, яка, звичайно, без пам'яті закохалася в талановитого хлопця. І хоча її зворушлива щирість пробудила почуття і в ньому, їхні шляхи розійшлися. Через десять років став успішним дитячим хірургом Олег зустріне красиву впевнену в собі жінку - ту саму Марту. Ця зустріч переверне світ, причому, не один раз.

Акторський склад

Цей сайт використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувацький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг.

Умови користувацької угоди