Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажуэться сайт
- Може вiдображатися не весь контент
UK

Кримінальний талант

Рік

Рейтинг

7.6 7.6

Країна

СРСР

Жанр

Кримінал

У ролях

Олексій Жарков, Ігор Нефедов, Володимир Симонов, Владимир Коренев, Але Будіткая, Юрій Дубровін, Олександр Захаров, Анна Назарьева, Євген Ганелін, Владислав Демченко

Вік

18+

Тривалість

02г 32хв

Кримінальний талант дивитися онлайн

У місті відбувається серія злочинів. Слідство, зіставивши факти, вирішує, що всі крадіжки вчинені якоїсь однієї аферисткою. Невідома, зображуючи із себе дівчину "легкої поведінки", підсипає чоловікам снотворно, при цьому отримує на пошті чужі грошові перекази, спритно «йде» від оперативників, до того ж, встигаючи їх ще й обчистити. Виявити злочинницю складно, оскільки вона, будучи відмінною акторкою, володіє спритністю, винахідливим складом розуму, даром перевтілення, і навіть у тих, хто за нею полює, викликає якесь захоплення. Саме ці якості слідчі і назвали «кримінальним талантом». У фільмі глядач бачить поєдинок, який розвернувся, з одного боку, між чесним і привальні слідчим Сергієм Георгійовичем Рябінін, а з іншого боку, юною дівчиною-злочинницею Олександрою Гаврилівною Рукояткіной, яка втратила віру в людей, розлютившись на весь навколишній світ.

Акторський склад

Цей сайт використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувацький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг.

Умови користувацької угоди