Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажуэться сайт
- Може вiдображатися не весь контент
UK

Схід - Захід

Рік

Рейтинг

7.4 7.4

Країна

Росія, Франція

У ролях

Кетрін Деньов, Сандрін Бонайре, Олег Меньшиков, Сергій Бодров мл., Тетяна Догілєва, Богдан Ступка, Er грають бухту отримати U щит, Григорій Мануков, Меглена Караламбова, Рубен Тапьеро

Вік

18+

Тривалість

01г 59хв

Схід - Захід дивитися онлайн

Фільм описує події кінця 1940-х років, коли на хвилі післявоєнного патріотизму багато російських емігрантів репатріювалися до СРСР. Росіянин — Олексій Головін з дружиною француженкою Марі, приїхавши в СРСР, на власні очі зіткнулися з жахливими реаліями сталінського тоталітаризму. Майже всіх прибулих з ними на пароплаві відправили в табори або розстріляли. З долями головних героїв переплетені і життя сусідів по комунальній квартирі: Ольги — інформаторки НКВС, Анастасії Олександрівни, вимушеної майже забути про своє шляхетне походження і її онука Саша, талановитого спортсмена-плавця. Основна дія фільму розгортається в післявоєнному Києві.

Акторський склад

Цей сайт використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувацький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг.

Умови користувацької угоди