Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажуэться сайт
- Може вiдображатися не весь контент
UK

Москва сльозам не вірить

Рік

Рейтинг

8.1 8.1

Країна

СРСР

У ролях

Віра Алентова, Ірина Муравйова, Раїса Рязанова, Віктор Уральський, Олексій Баталов, Олександр Фатюшин, Борис Сморчков, Наталія Вавилова, Валентина Ушакова, Юрій Васильєв

Вік

16+

Тривалість

02г 22хв

Москва сльозам не вірить дивитися онлайн

Москва 50-х років. Долі трьох подруг – Катерини, Людмили та Антоніни, які приїхали підкорювати столицю, складуться по-різному. Спокійна і працьовита Антоніна виходить заміж за такого ж роботягу, як і вона, ростить дітей і продовжує розмірене і спокійне життя. Весела і самовпевнена Людмила шукає для себе найкращого і успішного чоловіка Москви, не зупиняючись ні перед чим в своїх активних пошуках. А на долю третьої випадуть важкі випробування на самому початку життєвого шляху: погодившись на авантюру, вона залишається вагітною без підтримки і без освіти, їй доводиться прикладати нелюдські зусилля, щоб пробитися в житті і знайти своє місце в галасливій столиці. Молодість пролетить непомітно і, пробиваючи собі дорогу, горда Катя вже не мріє про просте жіноче щастя, але воно її неминуче наздожене в особі надійного Георгія Івановича.

Акторський склад

Цей сайт використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувацький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг.

Умови користувацької угоди