Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажуэться сайт
- Може вiдображатися не весь контент
UK

Фільм Руд та Сем

Рік

Рейтинг

5.8 5.8

Країна

Росія

Жанр

Комедії

У ролях

Володимир Зайцев, Армен Джигарханян, Марія Звонарьова, Микита Ємшанов, Олександр Калягін, Наталія Іонова, Тетяна Лютаєва, Оскар Кучера, Юрій Цурило, Ольга Волкова

Вік

18+

Тривалість

01г 37хв

Руд та Сем дивитися онлайн

Російська емігрантка перед смертю повідомляє своєму синові Жану, співробітнику Інтерполу, про те, що його батько російський розвідник і живе в Росії. Рудольф Карлович (колишній розвідник) та Семен Іванович (колишній працівник міністерства фінансів) живуть в Росії і нічого не хочуть змінювати. Якось раз вони стають свідками кримінальної розбірки, завдяки якій опиняються щасливими володарями кейса з п'ятьма мільйонами євро. Тепер вони можуть дозволити собі все! Навіть знайомство із самотньою дівчиною Машею, якій пропонують стати їх онукою. Але гроші належать мафії, і тепер за ними полюють кримінальні структури, ФСБ, МВС і Жан, у якого на те є свої причини. І починаються запаморочливі пригоди, яким немає кінця.

Акторський склад

Цей сайт використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувацький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг.

Умови користувацької угоди