Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажуэться сайт
- Може вiдображатися не весь контент
UK

День дурня

Рік

Рейтинг

4.3

Країна

Росія

У ролях

Олександр Ликов, Сергій Бєляєв, Олександр Воробйов, Дмитро Білоцерківський, Світлана Чуйкина, Антон Васильєв, Антонина Дивина, Сергій Удовик, Алексей Веселкин, Ігор Чистоль

Вік

16+

Тривалість

01г 30хв

День дурня дивитися онлайн

Ванька працює швейцаром у готелі. Він ненавидить її забезпечених постояльців, але при цьому мріє пожити їх розкішним життям. А поки змушений жити в машині, купленої в кредит, так як з знімною квартири його вигнали за несплату. У цій і без того непросту ситуацію на голову хлопця звалюється колектор Сергій Сергійович, який твердо вирішив вибити з Ваньки борг. Щоб хоч якось відстрочити розправу, Ванька видає себе за сина багатого фермера, який з легкістю погасить кредит. Але по дорозі на ферму попутники мимоволі потрапляють в аварію, яка обертається для Ваньки несподіваним порятунком. Нечистий на руку мер провінційного містечка і злодійкуваті співробітники його адміністрації приймають московських гостей за представників Слідчого комітету. Вчорашнього швейцара чекає королівський прийом і хабар у вигляді руки і серця мерської дочки. або скандальне викриття.

Акторський склад

Цей сайт використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувацький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг.

Умови користувацької угоди