Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажуэться сайт
- Може вiдображатися не весь контент
UK

Фільм Тільки уяви!

Рік

Рейтинг

7.4 7.4

Країна

Польща, Португалія

Жанр

Драми

У ролях

Жоао Лагарто, Едвард Хогг, Френсіс Фраппат, Мельхіор Дерует, Клаудія Соареш, Олександра Марія Лара, Алікс планки, Антоніо Роло, Денілссон Гомес, Еллі Уоллуок

Вік

12+

Тривалість

01г 45хв

Тільки уяви! дивитися онлайн

Молоді учні тісняться на лавці під яскравим сонцем, тримаючись за свої білі тростини і прислухаючись до знаків, які повинні допомогти їм скласти пазл свого існування. Всі вони - сліпі діти і молоді люди, що знаходяться в лісабонської спеціалізованій клініці з світовою популярністю. Ян, їх новий педагог по просторової орієнтації, хоче вийти за межі традиційних рамок навчання і допомогти їм досліджувати їх оточення, не відчуваючи себе уразливими або наляканими. Ян швидко завойовує їхню довіру, що спонукає його спробувати поставити перед ними завдання з великим елементом ризику. Використовуючи нешаблонні методи, він хоче стимулювати їх цікавість і уяву. Коли все заходить занадто далеко, виникає питання, наскільки реальний образ того світу, який Ян вселяє своїм учням? І наскільки чесний з ними сам Ян?

Акторський склад

Цей сайт використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувацький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг.

Умови користувацької угоди