Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажуэться сайт
- Може вiдображатися не весь контент
UK

Іронія кохання

Рік

Рейтинг

4.6 4.6

Країна

Росія, Казахстан

У ролях

Олексій Чадов, Асель Сагатова, Ольга Орлова, Ірина Розанова, Фархад Абдраїмов, Гоша Куценко, Ерік Жолгаксинов, Марина Черняєва, Наталя Рудова

Вік

16+

Тривалість

01г 23хв

Іронія кохання дивитися онлайн

Звичайний день Асель починається з шопінгу і закінчується келихом Мохіто на веранді дорогого ресторану. Вона - часта героїня світської хроніки. Навіть найкращі подруги їй трохи заздрять, адже у неї є все, про що тільки можна мріяти: наречений - власник нафтових вишок, квартира в центрі Москви і життя, повне задоволень. І найголовніше, у неї справжній дар притягувати до себе чоловіків. Але, щоб взяти черговий рубіж, і «круто потрапити на TV» все свій шарм їй доведеться спрямувати на зваблення дуже незвичайного чоловіка. Тільки одна людина в світі не вважає його «ботаніком» і невдахою. І тому мама - головна жінка в його житті і авторитет у всьому. У Асель дуже мало часу і перед нею багато перешкод. Щоб спокусити невдахи їй доведеться впоратися із серйозною суперницею в особі мами і такими несучасними уявленнями Івана про жінок і про Любов.

Акторський склад

Цей сайт використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувацький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг.

Умови користувацької угоди