Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажуэться сайт
- Може вiдображатися не весь контент
UK

Фільм Мрії з пластиліну

Рік

Рейтинг

4.4 4.4

Країна

Росія

У ролях

Віктор Сарайкін, Катерина Климова, Оля Полякова, Олександра Кірєєва, Ніна Антонова, Олександр Кобзар, Григорій Боковенко, Ігор Петренко, Олексій Комашко, Олександр Мохов

Вік

18+

Тривалість

01г 27хв

Мрії з пластиліну дивитися онлайн

Куди приводять дитячі мрії? І чи варто бути залежним від ілюзій. 8-ми річна Оксана закохується в співробітника свого батька, 25-ти річного красеня Бориса. Він, жартома обіцяє почекати, поки дівчинка виросте і одружитися з нею. Слово Борис не стримує, і одружується зі своєю ровесницею Вікою. Оксана по дитячому драматично переживає це. Вона обіцяє собі, що у що б то не стало, завоює Бориса. За порадою бабусі, дівчинка ліпить свою мрію з пластиліну. Через майже 10 років вона гірко пошкодує про своє бажання. Щоб розпізнати справжні почуття, дівчині доведеться пережити крах сімейного бізнесу, втрату найближчої і люблячої людини. Лише позбавившись від нав'язливої ідеї дитинства, Оксана знайде щастя.

Акторський склад

Цей сайт використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувацький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг.

Умови користувацької угоди