Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажуэться сайт
- Може вiдображатися не весь контент
UK

Горбань із Нотр-Дама

Рік

Рейтинг

Країна

США

Жанр

Дитячі

У ролях

Том Халс, Демі Мур, Чарльз Кімборо, Джейсон Олександр, Девід Огден Стірс, Гарі Труздейл, Кори Бертон, Білл Фагербаккі, Джеймс Іона Камінгс, Патрік Пінні, Френк Велкер, Роджер Бумпасс, Вікторія Кларк, Дебі Дерріберрі, Мона Маршалл, Філіп Проктор

Вік

6+

Тривалість

01г 31хв

Горбань із Нотр-Дама дивитися онлайн

«Горбань із Нотр-Дама» - це захоплююча і зворушлива історія, наповнена неймовірними та веселими подіями й чарівними піснями. Взявши за основу класичний роман Віктора Гюго, компанія Disney знайомить глядача з героїчними пригодами Квазімодо, доброго і самотнього дзвонаря із Нотр-Дама. За наполяганням своїх потішних друзів Квазімодо, всупереч настановам його злого опікуна, насмілюється покинути свою башту, щоб взяти участь у веселому фестивалі дурнів на вулицях міста. Та коли юрба накидається на нього через його вигляд, красуня циганка Есмеральда рятує його. Після цього Квазімодо потрібно здобути перемогу у двох битвах: врятувати місто, яке він любить, від руйнування і водночас домогтися від інших бачити в людях те, ким вони є насправді, а не лише те, як вони виглядають. В мультфільмі «ГОРБАНЬ ІЗ НОТР-ДАМА» багато героїв, лиходіїв, комічних випадків, інтриг та музики, які захоплюватимуть Ваші почуття і зігріватимуть серце незалежно від того, хто Ви є.

Акторський склад

Цей сайт використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувацький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг.

Умови користувацької угоди