Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажуэться сайт
- Може вiдображатися не весь контент
UK

Будинок

Рік

Рейтинг

7.5 7.5

Країна

Росія

У ролях

Сергій Гармаш, Богдан Ступка, Катерина Радникова, Володимир Епіфанцев, Олександра Бліда, Євгенія Дмитрієва, Ігор Савочкін, Івана Добронравова, Едуард Флеров, Лариса Малеванна, Олександр Назаров, Глеб Подгодинский, Кирило Полухін, Петр Зайченко

Вік

18+

Тривалість

02г 06хв

Будинок дивитися онлайн

Віктор Шаманов - великий московський кримінальний авторитет, приїжджає до рідного дому на далекому степовому хуторі, щоб відірватися від переслідуючих його представників закону. У будинку, закладеному ще дідом, в Громадянську війну без ліку губівшім ворогів радянської влади, живе кілька поколінь Шаманових. Живий і основоположник - йому сто років. Яблуко від яблуні недалеко падає - до пари дідові зросла його потомство. Просити вибачення і прощати - не прийнято в сім'ї. А без прощення немає майбутнього. Може бути тому, а не тому, що Віктор за собою привів карателів, в будинок прийшло очищення - безжалісне, жорстоке, нещадне. І може бути, інакше неможливо було впустити в їх будинок світло, любов і надію.

Акторський склад

Цей сайт використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувацький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг.

Умови користувацької угоди