Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент
uk

Фільм Дике поле

"Дике поле" дивитися онлайн - унікальна можливість побачити будні довоєнного Донбасу. Хоч життя в маленьких містечках мало чим відрізняється по всьому світу, творцям фільму вдалося передати особливий колорит східних степів України і їх жителів. Більш сміливі і амбітні з них намагаються будь-що покинути рідні безперспективні края, як тільки підростають і при першій же можливості. Саме так колись в ранній молодості і вчинив головний герой Герман, в простолюдді Гера. А ось старший брат залишився вдома. "Дике поле" фільм дивитися доводиться якраз про тих, хто не поїхав. Самі "талановиті" збиваються в мафіозні угруповання, анітрохи не переймаючись нормами моралі. Як писав Вадим Панов в "Кафедрі мандрівників": ... "Бути бандитом - погано, пишатися цим - жахливо!", але ж вони не читають книг. У сім'ї Гери є маленький бізнес - старенька заправка в степу, яким займався брат до свого таємничого зникнення, у зв'язку з яким герой і повертається додому. Він готовий залишитися, щоб продовжити сімейну справу, а також розібратися з пропажею. Але це порушує плани бандитів, які вже вважають заправку своєю. "Дике поле" - фільм про важкий вибір, від якого за часів свавілля і рейдерства не застрахований ніхто: змиритися з обставинами, все віддати і, підібгавши хвоста,виїхати з рідного міста, або боротися. Поодинці шансів у Германа немає, і він це прекрасно розуміє. Йому доведеться шукати союзників серед знайомих і друзів дитинства, переживши при цьому чимало розчарувань і розпачу. В ході переговорів звучить багато мату і чорного гумору. І основне питання: "Гера, шо ти рішив?" Власне, щоб дізнатися відповідь на нього, і глядач приходить дивитися фільм "Дике поле".

Звукові доріжки
Доступний на:
Акторський склад
Відгуки
Гість 02.05.2021

Хороше кіно. Не для кожного. Дуже добре, що український кінематограф починає випускати кінострічки. Для початку - дуже непогано.

Гість 02.05.2021

гра акторив а не граффики. рекомендую

Гість 20.04.2021

Файне кіно!!! Професійно знято, а головне із аналогіями....якщо на Донбасі є ще такі люди, то не все ще втрачено...

Гість 18.04.2021

Гарне кіно

Гість 01.04.2021

лучшее за последние годы, раскрывает особенность менталитета

ПОКАЗАТИ ЩЕ ВІДГУКИ ПОКАЗАТИ ЩЕ ВІДГУКИ

Цей сайт використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувацький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг.

Умови користувацької угоди