Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажуэться сайт
- Може вiдображатися не весь контент
UK

Фільм слухаючи тишу

Рік

Рейтинг

6.8 6.8

Країна

Росія

У ролях

Жанна Воробйова, Ольга Больбух, Марія Звонарьова, Аліна Сергєєва, Андрей Рапопорт, Юрій Батурин, Дмитро Мар'яна, Сергій Юшкевич, Ія Саввіна, Віктор Раков

Вік

18+

Тривалість

01г 36хв

слухаючи тишу дивитися онлайн

Настя - чистісінька душа, живе біля берегів засихає Аральського моря, де колись білі кораблі іржавіють посеред пісків, назавжди відставши від минулої води, і продає квитки на полустанку в жахливо незручною касі кудись їдуть пасажирам. У Насті музичний дар. Навіть слухаючи тишу, вона чує музику. Вона мріє вступити до консерваторії і вирішується поїхати в Москву до сестри. У всіх, з ким стикається Настя в Москві, проблеми: у сестри важко хворий син і засобів допомогти йому - ні; бізнесмен, у якого підробляє сестра і Настя, у вирі безперервного загулу; в консерваторії - своя "музична грамота". Настя, як вода з святого джерела, здатна зцілити всіх. Але і джерело потребує турботи ... Глибоко художній і проникливо музичний фільм.

Акторський склад

Цей сайт використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувацький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг.

Умови користувацької угоди