New Year star New Year ball New Year star New Year ball New Year star New Year ball New Year star New Year star New Year ball
Ваша країна Unknown?
Ваша країна: Unknown
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажуэться сайт
- Може вiдображатися не весь контент
uk

Відгуки на фільм Відгуки до фільму Такі красиві люди (2013)

Гість 01.01.2021

Вітаю, дивлячись вашу стрічку відтворену на психологічній основі життєвого розчарування та польотів емоцій у коханні, віддає стрічці особливості та виховного характеру людської витончененності у відносинах. Його спокійний ансамбль озвучення створює атмосферу витонченої простоти без загострень емоцій глядача, так просто викладено суть, що після прогляду заставляє задуматися над щастям людським, як небагато потрібно, щоб бути щасливим. Актори молодці дякуючи їхній бравурі рижесеру не важко було відтворити кадри. Компліменти. Нарешті я можу почути мовою рідною стрічки, побільше б було їх у нас в Україні. Україна багата на талановитих людей.

Гість 22.10.2020

Ну такє...слабохарактерний чоловік знайшов жінку яка сильніша за нього...Цих слабохарактерних і так навалом.. навіщо про них ще фільми...Краще б зняли фільм про мужнього чоловіка розумного та не гулящого чоловіка- ото була б справжня добра казка))

Гість 22.10.2020

Головна героїня трохи відстала у цьому сенс? Просто не кожна жінка самотня за 30 веде себе як зомбі без чоловіка...

Гість 05.10.2020

Хороше кіно про хороших людей.