Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажуэться сайт
- Може вiдображатися не весь контент
UK

Коліївщина

Рік

Країна

СРСР

Жанр

Драми

У ролях

Данило Антонович, Олександр Сердюк, Іван Мар'яненко, Джейкоб Ліберт, Наум Шейнберг, Пауліна Пятко, Натан Зархи, Євдокія Частка, С. Шклярский, Северин Паньківський

Вік

18+

Тривалість

01г 06хв

Коліївщина дивитися онлайн

У картині зроблена спроба відобразити одну із сторінок визвольного руху в Україні — повстання Коліїв (кріпаків, ремісників і рибалок) проти свавілля феодалів і польської шляхти, яке завершилося жорстокою розправою царськими каральними експедиціями в 1768 році. Кінострічка розповідає про події 1768 року, коли на Правобережній Україні спалахнуло народне повстання проти польського гніту. Герой фільму Семен Неживий — це одна з найкращих і небагатьох ролей у кіно чудового театрального актора Олександра Івановича Сердюка (батька популярного українського актора Леся Сердюка). Поблукавши по чужині, повертається в рідне село, де застає страхітливу убогість і голод. Герой організовує бідноту на повстання, але його гаряча душа не бачить, що найближчі його сподвижники — представники козацьких старшин Максим Залізняк і Іван Ґонта — в своїх інтересах використовують повстання. Врешті-решт саме вони і зраджують повстанців.

Акторський склад

Цей сайт використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувацький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг.

Умови користувацької угоди