Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажуэться сайт
- Може вiдображатися не весь контент
UK

Фото на документи

Рік

Рейтинг

5.0 5.0

Країна

Україна

У ролях

Павло Табаков, Юлія Мавріна, Любава Грешова, Тамара Плашенко, Сергій Сипливий, Петро Крилов, Ігор Рубашкін, Іван Безбородов, Ельдар Лебедєв, Андрей Криворучко

Вік

18+

Тривалість

01г 30хв

Фото на документи дивитися онлайн

П'ять років тому у московських студентів-молодят Ані і Влада не було нічого, крім любові. Тепер у них є престижна робота, хороша квартира, на всі свята Аня отримує від чоловіка дорогі подарунки. А що ж з любов'ю? У якийсь момент Ані стало здаватися, що почуття пішли ... Щоб розібратися в собі, вона їде у відрядження до Києва. А там вирує травень - квітнуть каштани, паморочить запах бузку, ваблять романтичні вулички. І поруч весь час виявляється молодий фотограф. Пізніше вони познайомляться і виявлять дивовижну спорідненість душ. І Аня закохається! Або їй це тільки здалося? І яка таємниця відкриється, коли до Києва до неї приїде чоловік? Як надійде Аня - зануриться в нові відносини або стане шукати глибину в старих?

Акторський склад

Цей сайт використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувацький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг.

Умови користувацької угоди