Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажуэться сайт
- Може вiдображатися не весь контент
UK

Фільм геніальний тато

Рік

Рейтинг

5.8 5.8

Країна

США

У ролях

Кевін Спейсі, Камілла Бель, Джон Стамос, Дж. Дж. Ноксвілл, Майкл Розенбаум, Хізер Грем, Анна Анісімова, Червоний Захід, Денні Комден, Джек МакГі

Вік

18+

Тривалість

01г 33хв

геніальний тато дивитися онлайн

Кар'єра геніального, ексцентричного винахідника Роберта Акселя світилася яскравими вогнями, приносячи йому багатомільйонні доходи, поки не згоріла синім полум'ям. Одне з його винаходів вийшло в серію з конструктивною недоробкою, що призвела до відрубування пальців у тисяч клієнтів. Після восьми років, проведених у в'язниці суворого режиму, опальний Аксель сповнений нових ідей, і готовий відновити свою зруйновану імперію і торгову марку. Але, як з'ясувалося, тепер у нього ні кола, ні двора. Все, що було нажито непосильною працею "спливло" з колишньою дружиною. Зневіреному геніальному татові нічого не залишається, як винаходити підхід до своєї 22-річної дочки, яка не горить бажанням з ним зблизиться.

Акторський склад

Цей сайт використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувацький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг.

Умови користувацької угоди