Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажуэться сайт
- Може вiдображатися не весь контент
UK

аферисти

Рік

Рейтинг

5.3 5.3

Країна

Росія

У ролях

Марія Куликова, Едуард Радюкевіч, Володимир Долинський, Дмитро Щербина, Андрій Леонов, Олексій Колган, Володимир Андрєєв, Наталія Селезньова, Павло Бєлозьоров, Андрій Кастков

Вік

18+

Тривалість

01г 29хв

аферисти дивитися онлайн

Юля працює консультантом "Телефону довіри". Вона - тонкий і чуйний психолог, її діалоги з абонентами, які потребують душевному участю, дуже затребувані. Багато хто мріє познайомитися з нею, щоб бути ближче до настільки чуйному і розуміла їх людині. Але правила "Телефону довіри" категорично забороняють особисті контакти консультантів з клієнтами. Однак, коли маленький хлопчик Даня Осокін, що залишився з хворим дідусем на руках, тому що його батько не повернувся з роботи додому і не відповідав на дзвінки, попросив Юлю про допомогу - вона не змогла відмовити. І тепер, щоб допомогти Дані, Юлі доведеться звернутися за підтримкою до тих, хто давно прагнув зустрітися з нею.

Акторський склад

Цей сайт використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувацький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг.

Умови користувацької угоди