Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажуэться сайт
- Може вiдображатися не весь контент
UK

Аероград

Рік

Рейтинг

6.1 6.1

Країна

СРСР

Жанр

Драми

У ролях

Степан Шагайда, Сергій Столяров, Леонід Каневський, Степан Шкурат, Г. Цой, Євгенія Мельникова, І. Кім, Борис Добронравов, Олена Максимова, Нікон Табунасов

Вік

18+

Тривалість

01г 17хв

Аероград дивитися онлайн

Дія фільму відбувається в 1930-ті роки. На радянському Далекому Сході, біля Тихого океану планують побудувати нове місто — Аероград. Місцеве населення поділяється на дві групи: перші (позитивні герої) підтримують проект, а другі («класові вороги») всіляко з ним борються. Щоб зашкодити проекту, Японія засилає диверсантів («самураїв»). Але на перешкоді їм стає колгоспник Степан Глушак (Степан Шагайда), який їх нейтралізує. Частина дії відбувається в селі старовірів, де керівники громади негативно ставляться до проекту Аерограда (підтримуючи японського агента), а молодь, навпаки, радіє йому. Наприкінці фільму Степан Глушак самочинно «засуджує» до страти свого друга (який став «зрадником») і вбиває його. У фільмі також присутній образ «доброго тубільця» — представника корінних народів Далекого Сходу (втілив актор Н. Табунасов). Він — доброзичливий, примітивний і, звісно ж, у захваті від радянської влади та її проектів.

Акторський склад

Цей сайт використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувацький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг.

Умови користувацької угоди