Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажуэться сайт
- Може вiдображатися не весь контент
UK

Фільм Стара, стара казка

Рік

Рейтинг

7.5 7.5

Країна

СРСР

Жанр

Сімейні

У ролях

Олег Даль, Марина Нейолова, Володимир Етуш, Георгій Віцин, Віра Титова, Анатолій Абрамов, А. Аввакумов, Н. Белчівічін, Михайло Дмитрієвський, Ігор Дмитрієв

Вік

12+

Тривалість

01г 31хв

Стара, стара казка дивитися онлайн

Бідний лялькар показує виставу в трактирі, щоб оплатити кухоль пива і обід. Вранці він збирається втікти разом з дочкою шинкаря. Вночі ляльки оживають та просять свого ляльковода не кидати їх. Але лялькар хоче завести сім'ю та знайти нормальну професію. Тоді ляльки розігрують казку. Солдат йде по дорозі, куди дивляться очі, і зустрічається зі злою чаклункою, яка пропонує спуститися в чарівний колодязь, набрати золотих монет стільки, скільки він понесе, а потім розділити здобич навпіл. Чаклунка намагається обдурити солдата, але він не дає себе обманути. Солдат відрубує чаклунці голову та звільняє від злих чар доброго чарівника, який готовий виконати будь-яке бажання. Достатньо вдарити кременем по кресалу. До пори до часу солдат забуває про кресало. Перед ним лежить шлях в королівство, до принцеси, яка і не думає виходити заміж.

Акторський склад

Цей сайт використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувацький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг.

Умови користувацької угоди